slajder_home_0039_cut

Strzyżenie na gorąco


Strzyżenie na gorąco – antidotum na problemy uszkodzeń mechanicznych, chemicznych i środowiskowych włosów (takich jak rozdwajanie się i kruszenie). System Thermo- cut zapewnia włosom nie tylko strzyżenie, ale także efekt wellness czyli krótko mówiąc- uzdrowienia.


Każdy włos z natury jest zdrowy. Jego końcówka jest uszczelniona, dlatego jest błyszczący, elastyczny i odporny na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych. Tradycyjne strzyżenie pozostawia końcówki włosów nieuszczelnione. Otwarte końcówki są przyczyną nadmiernej utraty wilgoci, co prowadzi do rozdwajania się włosów i pozbawia je ochrony przed dalszymi uszkodzeniami.

Strzyżenie z systemem Thermo-Cut gorącym ostrzem nożyczek, przy pomocy wysokiej temperatury, (którą ustalamy indywidualnie zależnie od rodzaju włosa klienta) uszczelnia jego końcówki w czasie strzyżenia. Dzięki temu nie tracimy naturalnej wilgotności oraz substancji: odżywczych i natłuszczających, które wypełniają wnętrze włosa od nasady po końcówkę. Jest to też skuteczna ochrona przed niekorzystnym wpływem środowiska. Efektem jest większa objętość fryzury, połysk, sprężystość, widoczne już od pierwszego strzyżenia.

slajder_home_split

Split-Ender Pro


Polerowanie włosów - jest to profesjonalny zabieg, który pozwala uporać się z rozdwojonymi końcówkami, zwany też strzyżeniem z użyciem Split-Endera (nazwa pochodzi od oryginalnego urządzenia firmy Talavera, gdyż tylko tej firmy ostrza urządzenia są tak ostre że nie rwą włosów a je ścinają).

Ta innowacyjna metoda, która skutecznie pozwala pozbyć się rozdwojonych końcówek bez skracania ich długości. Tego typu polerowanie włosów przede wszystkim sprawia, że widocznie poprawia się ich kondycja. Zniszczone końcówki zostają obcięte (około 0,3 mm.), a włosy są gładkie, miękkie i pięknie błyszczą.

Co warto podkreślić, efekt tego zabiegu jest widoczny bezpośrednio po jego przeprowadzeniu. Dla osób, które zapuszczają włosy (i dla tego często niesłusznie rezygnują z obcinania włosów) pocieszające będzie to, że zabieg ten usuwa zniszczone włosy bez skracania ich długości.

strzyzenie

Strzyżenie maszynką


Czyli np. Strzyżenie damskie- przeprowadzone techniką strzyżenia maszynką. Jest to metoda, która umożliwia tworzenie fryzur szybkich i wygodnych do noszenia oraz łatwych do ułożenia w domu.

Technika ta umożliwia realizowanie idealnie prostych i wyrównanych fryzur, cięcie takie jest precyzyjne, wprost geometryczne, a końcówki są sztywniejsze niż podczas strzyżenia zwykłymi nożyczkami. Ścięcie to maksymalnie tuszuje skutki wysokiej porowatości włosów, podkreślając ich gęstość i zdrowy wygląd.

Cięcia maszynką precyzyjnie dopieszczają każdą fryzurę. Można wykonywać je kilkoma technikami: na pióro - cięcie idealne do naturalnych loków i fal, podkreśla skręt, a przy wyprostowaniu włosów nie widać poszczególnych partii („ schodów”) co daje efekt długich nie cieniowanych włosów, uniesionych u nasady, ale bez „zębów”,

warstwy pomarańczy - skierowana jest do osób chcących pozyskać objętość na górze fryzury i jednocześnie nie zdejmując jej objętości na dole. Można tą techniką nadać objętość włosom na dowolnej długości bez obaw, że zostaną nam smutne pojedyncze kosmyki na dole fryzury, co często zdarza się fryzjerom przy cieniowaniu długich włosów metodą klasyczną.

góra-dół - metoda ta pozwala wyprofilować kształt na grzebieniu, dzięki niej fryzjer nie jest zdany na kształt głowy, krzywizny czaszki klienta, tylko może dowolnie rzeźbić fryzurę w powietrzu, uzyskując wybraną, nawet bardzo krótką fryzurę proporcjonalnie równą i estetyczną, bez tzw. „bufek”, czy krzywizn.

od linijki - jest to metoda na prosto, idealna do bardzo długich włosów, daje ona objętość na końcach, bez dużej utraty długości włosów.

Wszystkie te strzyżenia techniką maszynki powodują, że fryzury praktycznie same się układają, są lekkie, wyglądają na zadbane i ułożone jak po wyjściu od fryzjera już po samym wysuszeniu.