slajder_home_0007_cennik

POWERMIX


Profesjonalna, spersonalizowana maska przygotowana w Salonie i dobierana do potrzeb klientek aby natychmiast odmienić włosy. Pielęgnacja składa się z 1 bazy i 5 boosterów do mieszania.

W zależności od potrzeb włosa dobierany jest do bazy odpowiedni booster (odbudowa, wzmocnienie, wygładzenie, odżywienie i ochrona koloru) POWERMIX tworzy specjalną pielęgnację do głównej potrzeby klientki aby włosy zyskały lekkość, miękkość i blask.

slajder_home_POWERMIX_SHOT

POWERMIX SHOT


Domowa pielęgnacja ze składnikami skoncentrowanymi w jednej kapsułce dla natychmiastowej transformacji włosów. Profesjonalna pielęgnacja którą klientki stworzą same w domu.


Wystarczy połączyć POWERMIX SHOT z jedną z masek L'oreal Professionnel aby otrzymać swoją własną spersonalizowaną maskę do włosów. Dzięki POWERMIX SHOT pielęgnacja włosów nie zna ograniczeń.

smartbond

Usługa Smartbondu


Jest to usługa z wykorzystaniem produktu z systemem wzmacniającym włosy podczas usług koloryzacji, rozjaśniania lub dekoloryzacji.


Smartbond to zmiana koloru bez granic gdyż ogranicza on uwrażliwienie włosa zachowując spoistość mostków dwusiarczanych zapobiegając osłabieniu wiązań jonowych i dając wzmocnienie włosów podczas zabiegów chemicznych, takich jak koloryzacja czy rozjaśnianie.

Procedura Smartbond może być stosowana również jako samodzielna usługapielęgnacyjna, polegająca na odbudowie zniszczonych włosów, które się puszą i elektryzują.

W składzie Smartbonda znajduje się kwas maleinowy, ceramidy i polimery, dzięki czemu nawet bardzo zniszczone włosy odzyskują blask, jednolity kolor i miękkość. Jest to nasz fryzjerski BOND- produkt do zadań specjalnych!

slajder_home_0019_Lato ze STEAMPODEM post 4 jpeg_resized_20200811_064543966

Usługa Steampod 3.0


Jest to usługa stylizacji polączona z pielęgnacją włosów aktywną parą.

Urządzenie Steampod wykorzystuje technologię unikalnego współdziałania pro-kreatyny i aktywnej pary Herbal Keratin Technology, usługa wzbogacona termoaktywnym mleczkiem i serum odbudowującym ( kosmetykami zawierającymi kompleks uzyskanymi z soi, kukurydzy i przenicy. Skład aminokwasów tego kompleksu jest zbliżony do składu włókna włosów).

Zabieg ten zmniejsza łamliwość włosów, sprawia, że stają się gładkie, mięsiste, a kolor jest pod ochroną. Już po pierwszej usłudze włosy są nabłyszczone, miękkie i wyglądają bardzo zdrowo.